Nowy look

Nowe kolory. Nowa pewność siebie.

Zespół Pomélo+Co. z dumą prezentuje nasz nowy wizerunek, który bardziej niż kiedykolwiek odzwierciedla nasze przesłanie i wartości.

Silne. Odważne. Pewne siebie.

Jesteśmy, dzięki takim kobietom jak Wy. Podziwiamy Ciebie i wszystkie kobiety, które każdego dnia wydobywają swój wewnętrzny blask.

Nasz nowy wizerunekto pewność siebie - bez kompromisów - dzięki olśniewającym włosom, najlepszym składnikom i wiedzy, że nasze produkty są skutecznie opracowane. To właśnie wcielamy w życie.


Nie tylko jesteśmy zakochani w naszych nowych kolorach, ale także mieliśmy na uwadze Twoje doświadczenia zakupowe, gdy tworzyliśmy nasz design: Ulubione produkty są teraz oznaczone kolorami według kategorii. A my już świętujemy kolorowe opakowania pod Twoim prysznicem!

Nasz cel: Czujesz się #AbsolutelyShining

Absolutely: Kiedy intencje są szczere, efekt trwały, a wyniki przekonujące.

Shining: Twoja pozytywna energia promieniuje do otaczającego Cię świata. Bądź powodem, dla którego ten dzień jest tak wyjątkowy! Nikomu nie musisz się tłumaczyć, dążąc do swojego celu.
Podejmujesz świadome decyzje i wybierasz tylko to, co Ci odpowiada. Swoją ambicją i pewnością siebie podbijasz świat i zostawiasz w nim swój ślad.

Dziękujemy za bycie częścią naszej historii.